Dobrý kousky  patchwork – látky – oblečení  S patchworkem je svět krásnější... 

O MNĚ
Patchwork – a co dál...?

Když jsem se na podzim roku 2005 uvolila jet na svůj první patchworkový kurz do Zahrádek, samozřejmě jsem nemohla tušit, že mi do života vstupuje nový koníček... Od té doby jsem absolovala další kurzy, vzniklo několik dek, polštářů či ubrusů – a další čekají na dokončení...

Pokud by vám snad technika patchworku přišla příliš složitá, nebojte se toho! Stačí málo, aby vznikl jedinečný kus textilu, který udělá radost vám či blízkým... Ochotně vám poradím jak začít a co je k tomu potřeba – stačí mi jen napsat na kontaktní e-mail!

Jako odlehčení jsem se nedávno začala věnovat i korálkování, v galerii vidíte některá má dílka – a něco jsem vyrobila i k prodeji :)


moje první dílko ze Zahrádek babiččino křeslo s dekou deka ze zbytků magické dlaždice další magické dlaždice polštář technikou watercolor blok šitý technikou na papír vánoční ubrus flanelová deka z roku 2010 na mezinárodní patchworkové výstavě v roce 2011 na mezinárodní patchworkové výstavě v roce 2011 Náš novorozený syn Tomáš (5/2011) s novou dekou (90x90 cm) flanelová deka z roku 2012 deka na přání – zadány byly barvy Podzimní taška – použity jsou vlastní batiky (oranžová, hnědé, světle zelená) Deka pro malou Elišku Výstavní deka z roku 2013, získala 3. místo Moje dílo je třetí zleva... Soubor quiltů nazvaný Turkmenistán – v quiltu musí být zašita dodaná látka, povinný byl rozměr 150x30 cm, sjednocující barva černá, jinak volná tvorba, sešlo se jich 27. Autoři zleva: Uhlarova_Borovsky_Spurna_Sudova Čtvercový achátový donut na korálkové šňůře (čtyřkorálek). Malé achátové korálky jsou doplněny rokajlem 15/0 připomínající hematit. Technika čtyřkorálku z voskových perlí a rokajlu 11/0 Můj první pokus v korálkovací škole :)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ